Unieke kans voor beleggers! Kolsteren Bedrijfshuisvesting biedt een zestal commerciële units te koop aan, gelegen aan de Leenderweg en Promenade in het centrum van Valkenswaard. Deze representatieve en goed onderhouden bedrijfsruimten maken onderdeel uit van een gemengd complex met woningen op de verdiepingen.
Dit beleggingspand omvat in totaal circa 850 m² verhuurbaar vloeroppervlak, verdeeld over zes zelfstandige units, allen langdurig en volledig verhuurd aan diverse ondernemers, waaronder een restaurant, kapsalon, barbershop en kledingreparatiebedrijf.
Huuropbrengst: ca. € 128.192,- per jaar (excl. BTW)
Vraagprijs: € 1.395.000,- k.k.
Energielabels: A t/m A+++
Kadastraal gesplitst – zelfstandige appartementsrechten
Bijdrage VvE: ca. € 18.684,- per jaar
Ligging: directe nabijheid van het centrum en voetgangersgebied
De units liggen op een goed bereikbare en zichtbare locatie aan een van de hoofdtoegangswegen van Valkenswaard. De Promenade en de aangrenzende Kerverij zorgen voor een gevarieerd en levendig winkelgebied. De ligging maakt het object aantrekkelijk voor zowel huurders als beleggers.
Wil je meer weten over dit interessante beleggingsobject in Valkenswaard? Neem dan vrijblijvend contact met ons op via +31 (0)495-588 111 of mail naar info@kolsterenbedrijfshuisvesting.nl. Wij verstrekken graag aanvullende informatie, plattegronden en huurgegevens.